Zaatakowali i okradli kobietę w Grudziądzu. Policja publikuje wizerunek napastników i prosi o pomoc [WIDEO]

Grudziądzcy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji sprawcy kradzieży rozbójniczej oraz osób mających związek z zaistniałym przestępstwem.

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w Grudziądzu w galerii „Stara Kuźnia”. Kryminalni zabezpieczyli do sprawy nagranie z monitoringu, na którym widać sprawcę oraz osoby mające związek z zaistniałym przestępstwem.

Niestety do chwili obecnej nie udało się ustalić i zidentyfikować osób podejrzewanych o dokonanie przestępstwa, dlatego policjanci zadecydowali o publikacji nagrania z prośbą o pomoc w identyfikacji trzech osób.

W dniu 20.06.2018 r. w Grudziądzu w galerii „Stara Kuźnia” o godz. 19.35 młody mężczyzna, w jednym z salonów telefonii komórkowej, dokonał kradzieży dwóch telefonów, a następnie użył wobec ścigającej go kobiety gazu, co umożliwiło mu ucieczkę.

W czasie, gdy mężczyzna dokonywał kradzieży w salonie znajdowało się dwóch innych mężczyzn, którzy swym zachowaniem odciągali uwagę obsługi salonu od osoby dokonującej kradzieży.

W sprawie tej policjanci ustalili, że osoby poruszały się samochodem osobowym marki Volvo XC 60, koloru siwego.

Mężczyzna, który dokonał kradzieży ubrany był w krótkie spodenki koloru czarnego i koszulkę z krótkim rękawem z wizerunkiem statuły wolności, buty sportowe z trzema białymi paskami po bokach.

Osoby, które mają związek z przestępstwem ubrane były: pierwszy mężczyzna-spodenki jeansowe, do kolan, jasne, koszulka z krótkim rękawem koloru czarnego z żółtym napisem, buty sportowe koloru czarnego, posiada tatuaż na lewym przedramieniu w części wewnętrznej ręki. Drugi z mężczyzn ubrany był w spodenki do kolan koloru jasnego i koszulkę bezrękawnik koloru czarnego, czerwone, sportowe buty.

Kryminalni zwracają się z prośbą o pomoc i kontakt do wszystkich osób mogących przyczynić się do identyfikacji osób. Funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu (56) 45 13 200 do dyżurnego jednostki w Grudziądzu lub pod numer alarmowy 112.

Podziel się!

Warto przeczytać

85 More posts in Polska category
Recommended for you
92-LETNIA KOBIETA BYŁA LATAMI WIĘZIONA W CHLEWIE PRZEZ SWOJEGO SYNA I SYNOWĄ…

Język chiński ma specjalne słowo na „nabożność synowską” – jest to „Xiao”. To bardzo ceniona...