Z Chińskiego laboratorium uciekł genetycznie zmodyfikowany mutant.

Z Chińskiego laboratorium uciekł genetycznie zmodyfikowany mutant.

Z Chińskiego laboratorium zbiegł genetycznie modyfikowany mutant, który ukrywał się na wschodnich obrzeżach miasta Harbin

Władze miasta głosiły alarm a osoby znajdujący się w promieniu 35 km otrzymali alert SMS o niebezpieczeństwie.

700 funkcjonariuszy przeczesywało teren poszukując zbiega

2 godziny później władze otrzymali zgłoszenie od 45-letniego mężczyzny o tym, że udało mu się namierzyć istotę prosząc by jak najszybciej przyjechali ją zabrać. Mężczyzna również wykonał zdjęcie mutantowi i dodał na swój profil na jednym z portali społecznościowych. Udało nam się znaleźć to zdjęcie.

Władze Chin nie maja pohamowania w eksperymentowaniu z edycją DNA i jak wiemy marzą o armii super żołnierzy, którzy dzięki modyfikacji genów chcą stworzyć żołnierza przewyższającego możliwości sprawnościowe żołnierzy w swojej armii.

Nie od dziś wiemy, że Chiny nie mają pohamowań w modyfikowaniu DNA i nieustannie darzą do stworzenia żołnierza doskonałego aby kopiować go w nieskończoność na potrzeby militarne.

Chińczycy kopiowali już w starożytności.

Naukowcy odnaleźli ślady DNA wskazujące na to, że w budowie Terakotowej Armii zdobiącej grób pierwszego cesarza Chin Qin Shi udział brali starożytni Grecy. Chińscy rzeźbiarze inspirowali się antycznymi rzeźbami greckimi oraz korzystali z lekcji, jakich udzielali im greccy koledzy po fachu.
 

Odkrycie ma charakter przełomowy. Dowodzi, że wpływ wysoko rozwiniętej antycznej kultury europejskiej sięgał aż do Dalekiego Wschodu na długo przed pojawieniem się w Państwie Środka odkrywcy Marco Polo. Wyniki badań DNA wskazują na to, że w starożytności greccy rzeźbiarze przywozili do Chin swoje dzieła, by uczyć swoich azjatyckich kolegów rzemiosła.

1 thought on “Z Chińskiego laboratorium uciekł genetycznie zmodyfikowany mutant.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x