Z konta Kasi zniknęła duża suma pieniędzy! Gwiazda „Big Brothera” została okradziona

Z konta Kasi zniknęła duża suma pieniędzy! Gwiazda „Big Brothera” została okradziona

Uczestnicy programu „Big Brother”, którzy opuścili już dom Wielkiego Brata, muszą wrócić do normalnego życia. Ostatnio przekonała się o tym Kasia Olek, która została okradziona. Z jej konta bankowego zniknęła bowiem spora suma pieniędzy.

Sprawa wyszła na jaw wczoraj wieczorem. Jak się okazało, z konta bankowego Kasi Olek zniknęło ponad 4 tys. zł. Była już lokatorka domu Wielkiego Brata postanowiła niezwłocznie zgłosić kradzież na policję. Okazało się, że przyczyną utraty pieniędzy był zawirusowany komputer.

– Przeżyłam szok! Nigdy wcześniej taka sytuacja mi się nie zdarzyła – wyznała Kasia.

– Po wyjściu z „Big Brothera” ktoś chciał włamać mi się na Instagrama, jednak to zignorowałam. Dopiero teraz postanowiłam działać. Dowiedziałam się od policjanta, że winny był mój komputer i podejrzany mail z linkiem. Wiem, że walka z hakerami jest bardzo ciężka. Obiecuję, że zrobię wszystko, aby odzyskać straconą kwotę, bo była ona przeznaczona na konkretny cel. Chciałam nagrać swoją pierwszą piosenkę – dodała dziewczyna.

Kasia przestrzegła również innych: – Nie wiem, dlaczego padło na mnie. Możliwe, że był to przypadek, bo każdy jest narażony na cyberprzestępstwa. Uważajcie w Internecie, bo możecie być kolejni!