W Wielkiej Brytanii lewacka dzicz w natarciu. Nie uszanują nawet weterana. Kolejne ataki na zwolenników Brexitu

W Wielkiej Brytanii lewacka dzicz w natarciu. Nie uszanują nawet weterana. Kolejne ataki na zwolenników Brexitu

To już zaczyna być w Wielkiej Brytanii prawdziwą plagą. Zachęcana prze lewicowych dziennikarzy dzicz atakuje koktajlami mlecznymi zwolenników Brexitu.

Do kolejnego napadu ku doszło w dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego. Ten przypadek jest szczególnie bulwersujący, bo ofiarą ataku jest starszy człowiek, weteran wojenny, który w mundurze służył Wielkiej Brytanii przez ponad 20 lat. Atak wywołał prawdziwy aplauz u lewaków.

Kilka dni temu ofiarą stał się przywódca Partii Brexit Nigel Farage, którego zaatakowano w Szkocji. Był już trzecim brexitowcem, którego w ciągu kilku dni napadnięto oblewając koktajlem mlecznym.

Tom Peck, dziennikarz „Independent” w najbardziej popularnym programie porannym brytyjskiej telewizji „Good Morning Britain” bronił agresorów i bagatelizował napady mówiąc, że „ubogacają” kampanię wyborczą” i czynią ja weselszą. Takie zachęty nie pozostają bez odpowiedzi. Lewacka dzicz uważa, że ataki fizyczne są dozwolone. Ofiarą stał się więc ponad 80-letni spadochroniarz, weteran wojen, oblany koktajlem, tylko za to, że miał przypiętą rozetkę Brexitu.

Pod Tweetem z jego zdjęciem ukazało się mnóstwo obrzydliwych lewackich komentarzy zachęcających do kolejnych ataków i jeszcze większej agresji. Lewacy wręcz przechwalają się napaściami.

„Kiedy stałem w kolejce do lokalu wychodziła z niego uśmiechając się starsza kobieta mówiąc, że głosowała na Partię Brexit. Chlusnąłem więc na jej twarz bigotki moją karmelową macchiato” – przechwala się jeden z lewaków. Drugi, brodaty przedstawiający się jako socjalista, lesbijka i matka samotnie wychowująca dziecko pisze, że „jest wściekły”, iż oblany weteran miał jeszcze czelność uśmiechać się.

W obywających się dziś w Wielkiej Brytanii wyborach do Parlamentu Europejskiego Partia Brexit ma szanse odnieść miażdżące zwycięstwo.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.