Ukradli samochód z 6-latkiem w środku! Kto może niech udostępni

Ukradli samochód z 6-latkiem w środku! Kto może niech udostępni

Kobieta zaparkowała białego jaguara pod domem. Zostawiła kluczyki w stacyjce i to był błąd. Złodziej zauważył to i ukradł auto. Nie byłoby w tej kradzieży nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że na tylnym siedzeniu cały czas siedział 6-letni chłopiec.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód był zaparkowany przed posesją i miał włączony silnik” – opisała okoliczności kradzieży w rozmowie z wmeritum.com st. asp. Irena Kornicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczelinie

Prawdopodobnie złodziej – zaraz, gdy tylko zorientował się, że niechcący porwał dziecko zatrzymał się w przydrożnym barze, (około 3 kilometrów od domu właścicielki auta) porzucając dziecko z nosidełkiem w toalecie gdzie widziany był po raz ostatni. Policjanci wkroczyli do akcji używając helikoptera, jednak jak na razie nie udało im się złapać bandyty. Okolice Szczelina są bardzo zalesione, co utrudnia poszukiwania.

Dziecku nic się na szczęście nie stało.  „Wujek zabrał mnie na przejażdżkę”– tłumaczył 6-latek policjantom, którzy przyjechali na miejsce.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie skradzionego samochodu

Prosimy o upublicznienie wizerunku poszukiwanego mężczyzny. Nie pozwólmy mu zapaść się pod ziemię

x