Spiłował psu zęby szlifierka. Pies rozpłakał się z bólu

Spiłował psu zęby szlifierka. Pies rozpłakał się z bólu

Wolontariusze z Fundacji dla Szczeniąt Judyta zostali zaalarmowani w niedzielę wieczorem o przypadku znęcania się nad psem na terenie gminy Rawa Mazowiecka. Widok, jaki zastali w jednym z gospodarstw, przeraża. Czworonóg był wychudzony, przestraszony i miał spiłowane zęby… szlifierką, co potwierdza dokument sporządzony przez weterynarza. Pijanego sprawcę zatrzymali policjanci.

Fundacja dla Szczeniąt Judyta udostępniła na swojej stronie na Facebooku porażający post z drastycznymi zdjęciami. „Wiele interwencji już za nami, lecz ta powoduje, że łzy lecą ciurkiem” – czytamy we wpisie.

Okrucieństwo właściciela czworonoga przeraża – mężczyzna spiłował psu zęby szlifierką. „Widać korzenie zębów, widać, że jego kat, który do tej chwili notorycznie się nad nim znęcał, spiłował swojemu psu zęby szlifierką, na żywca” – przekazała Fundacja. Jak się okazało, wystraszone i przerażone zwierzę, które boi się każdego ruchu człowieka, było zamknięte w komórce bez dostępu do wody i jedzenia.

„Pierwszy raz widzieliśmy jak pies płacze” – zaznaczyli wolontariusze i dodali, że znaleźli również „ślady wyrywania sutka psa kombinerkami”.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.