wt. Lip 23rd, 2019

Seks na żywo i golizna na ekranie Skandale w Big Brotherze

Po 11 latach kontrowersyjne reality show „Big Brother” wraca na antenę. Oczekiwania widzów związane z tym formatem są bardzo duże. Tym bardziej, że uczestnicy poprzednich edycji dostarczyli wszystkim wielu emocji. Nie raz byli bohaterami skandalu i zaliczyli wiele wpadek. Niektóre z nich wspominane są do dzisiaj. Czym zaskoczy nas nowa edycja programu? Przekonamy się już niedługo.

Po 11 latach kontrowersyjne reality show „Big Brother” wraca na antenę. Oczekiwania widzów związane z tym formatem są bardzo duże. Tym bardziej, że uczestnicy poprzednich edycji dostarczyli wszystkim wielu emocji. Nie raz byli bohaterami skandalu i zaliczyli wiele wpadek. Niektóre z nich wspominane są do dzisiaj. Czym zaskoczy nas nowa edycja programu? Przekonamy się już niedługo.

W niedzielę 17 marca na antenie TVN7 zadebiutuje nowa edycja „Big Brothera”. 6. edycja programu cieszy się ogromnym zainteresowaniem od pierwszej chwili, kiedy kierownictwo programowe Grupy TVN podjęło decyzję o reaktywacji kultowego reality show.

Dzisiaj dzięki wszechobecnemu internetowi i popularności portali społecznościowych jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić codzienne życie większości osób, w tym także celebrytów. Czy w obecnych czasach taki format będzie dla widza atrakcyjny? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Oczekiwania widzów są bardzo duże. Uczestnicy poprzednich edycji programu wysoko ustawili poprzeczkę. Do dzisiaj w pamięci widzów są skandale, które przed laty miały miejsce w domu Wielkiego Brata.

Agnieszka „Frytka” Frykowska i Łukasz „Ken” Wiewiórski uprawiali seks w jacuzzi

Największym echem w mediach odbiły się miłosne igraszki „Frytki” i „Kena” w jacuzzi. W 2002 roku dwójka ludzi, którzy uprawiają seks na oczach milionów widzów wzbudziła ogromne kontrowersje. Ta sytuacja była szeroko komentowana jeszcze wiele lat później. Niedawno sama Agnieszka Frykowska, która dzisiaj nazywa się Maja, tłumaczyła się, że do żadnego seksu w wannie nie doszło. Jak było naprawdę? To wie tylko ona i jej kolega ze wspólnej kąpieli w jacuzzi.

Monika Sewioło w obecności kamer kąpała się nago

Monika Sewioło była największą skandalistką pierwszej edycji „Big Brothera”. Kobieta nie zważając na zainstalowane w domu kamery brała prysznic zupełnie nago, podczas gdy inne kobiety, które nie chciały pokazywać swojego ciała, kąpały się kostiumach kąpielowych. Pewnego razu przy prysznicu, gdzie kąpała się Monika, z krzesłami rozstawili się Piotr „Gulczas” Gulczyński i Klaudiusz Sevkovic. Najwidoczniej mężczyźni stwierdzili, że skoro kobietę ogląda cała Polska, to oni też mają do tego prawo.

Karolina Pachniewicz w domu Wielkiego Brata znalazła miłość

Karolina Pachniewicz była uczestniczką pierwszej edycji „Big Brothera”. W programie zbliżyła się do innego domownika – Grzegorza Mielca. Widzowie mieli okazję obserwować jak rozwija się ich romans, ale do czasu. Kiedy Grzegorz opuścił program, Karolina z tęsknoty za nim dobrowolnie opuściła dom Wielkiego Brata. Ich związek nie przetrwał jednak długo. Rozstali się kilka tygodni po wyjściu z domu.

Katarzyna Lenartowicz słynęła z tego, że wielokrotnie łamała regulamin domu Wielkiego Brata.

Udział w programie „Big Brother” wiąże się z zaakceptowaniem panującego w domu regulaminu. Jedną z podstawowych zasad jest to, że uczestnikom nie wolno w żaden sposób komunikować się ze światem zewnętrznym. Katarzyna Lenartowicz nie zastosowała się do tej reguły i pewnego razu, przy pomocy innego uczestnika, przekazała przesyłkę innej osobie, znajdującej się poza domem.

Józef Warchoł został usunięty z „Big Brothera” po tym, jak pobił współuczestnika i zdemolował dom Wielkiego Brata

Największym skandalistą 5. edycji reality show był Józef Warchoł. Były kickbokser z Koszalina miała skłonności do agresji. Został usunięty z programu, po tym jak pobił innego uczestnika oraz zdemolował dom Wielkiego Brata.

Czego możemy się spodziewać po uczestnikach 6. edycji? Wszystkiego dowiemy się już w niedzielę 17 marca, po emisji pierwszego odcinka „Big Brothera”. Jedno jest pewne – produkcja na pewno zadbała o to, aby widz nie nudził się przed telewizorem.


Co zaoferują widzom uczestnicy nowej edycji „Big Brothera”? Przekonamy się już w 17 marca

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x