Ranking 2019: Top 3 najlepsze seriale Netflix

Ranking 2019: Top 3 najlepsze seriale Netflix

Prawdopodobnie największym atutem platformy są seriale w ramach Netflix Originals, czyli autorskie produkcje amerykańskiej firmy, tworzone przez wielu twórców na całym świecie.

The Umbrella Academy

Rodzaj: akcja, fantasy, komedia

Premiera: luty 2019

Liczba sezonów: 1

Odcinków w sezonie: 10

Długość odcinka: 45-60 minut

Ograniczenia wiekowe: 16+

The Umbrella Academy z pozoru jest historią o superbohaterach. Śmiałkowie mają osiem dni na uratowanie świata przed zagładą. W rzeczywistości walczą nie tylko o przetrwanie cywilizacji, lecz także z demonami nękającymi ich rodzinę. Allison potrafi każdego okłamać, co wykorzystuje w karierze celebrytki, a rozmawiający ze zmarłymi Klaus odreagowuje problemy alkoholem. Jest też cicha skrzypaczka Vanya, która zawsze odstawała od bohaterskiego rodzeństwa.

The Kominsky Method

Rodzaj: komedia, dramat

Premiera: listopad 2018

Liczba sezonów: 1

Odcinków w sezonie: 8

Długość odcinka: 20-35 minut

Ograniczenia wiekowe: 16+

Z pozoru Sandy Kominsky (Michael Douglas) prowadzi szczęśliwe życie, a śmierć to ostatnia rzecz, o której myśli. Mężczyzna prowadzi szkołę sygnowaną własnym nazwiskiem, w której uczy aktorstwa każdego niezależnie od wieku. Życie w Los Angeles, które hołubi piękno i młodość, dla kogoś w jego wieku nie jest usłane różami.

Russian Doll

Rodzaj: komedia, dramatPremiera: luty 2019Liczba sezonów: 1Odcinków w sezonie: 8Długość odcinka: 25-30 minutOgraniczenia wiekowe: 16+

Nadia Vulvokov (Natasha Lyonne) jest programistką w średnim wieku. Życie bohaterki zmienia się diametralnie w dzień imprezy z okazji jej 36. urodzin. „Przeżywa” śmiertelne potrącenie przez samochód i powraca do punktu wyjścia, jakim jest początek imprezy, cała i zdrowa. Zdezorientowana kobieta próbuje odgadnąć, co się wydarzyło.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.