Pyton zaatakował dziecko! Ojciec zobaczył ogromnego węża ciągnącego jego syna do buszu

      Możliwość komentowania Pyton zaatakował dziecko! Ojciec zobaczył ogromnego węża ciągnącego jego syna do buszu została wyłączona

Przerażony chłopiec w wieku 4 lat, został zaatakowany przez 15-metrowego pytona, który ugryzł go w nogę i próbował wyciągnąć go z domu dwa razy, zanim jego przerażony tata rozerwał szczęki i zabił go młotem.

Czterolatek został zaatakowany przez 15-metrowego pytona szorującego, który próbował odciągnąć go na swoje podwórko.

Clifford Thompson został przewieziony do szpitala z okropnymi ranami po dzikim ataku pytona. Do zdarzenia doszlo w zeszłym tygodniu.

Jego tata Evan właśnie przeprowadził się do swojego nowego domu na Airlie Beach w północnej Queensland i gościł parapetówkę, gdy bestia zaatakowała jego dziecko.

„Mieliśmy kilka innych rodzin, a na basenie było około sześcioro dzieci których pilnowałem w tym czasie gdy on zaatakował” – powiedział Thompson dla Daily Mail Australia.

„Potem usłyszałem krzyk za plecami i odwróciłem się, by zobaczyć co się dzieje, i zobaczyłem jak ten potężny pyton wgryzł się o nogę mojego syna”. – dodaje ojciec

Clifford Thompson w Mackay Hospital po tym, jak został zaatakowany przez 15-metrowy pyton do szorowania 

Sytuacja trwała zaledwie 5 minut, a noga mego syna ma olbrzymią ranę i kilka mniejszych śladów w miejscu, gdzie ugryzł go wąż. 

W piątek rano przeprowadzono operację w celu oczyszczenia i zszycia rany, a Clifford stosuje antybiotyki i spodziewa się powrotu do zdrowia.