Pudzianowski wreszcie ma godnego rywala! „Potwór z Iranu” szykuje się do debiutu w MMA

Pudzianowski wreszcie ma godnego rywala! „Potwór z Iranu” szykuje się do debiutu w MMA

Mariusz Pudzianowski, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich fighterów, to przy nim chucherko. „Potwór z Iranu”, nazywany też „Irańskim Hulkiem”, szykuje się do debiutu w MMA.

Waży blisko 180 kilogramów i na co dzień jest kulturystą. Właśnie ogłosił, że planuje swój debiut w MMA, a pierwszym jego przeciwnikiem będzie Brazylijczyk. Czy w przyszłości zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim?

Sajad Gharibi, znany również jako perski Herkules, ma zaledwie 160 cm wzrostu, ale waży za to tyle co cielę Orki. Zamiar debiutu w MMA ogłosił na Instagramie w styczniu, kiedy rzucił rękawicę „każdemu, kto będzie chciał wejść z nim do klatki”.

– Bądź odważny i zaproś mnie do walki, zamiast chować się za swoimi sponsorami – napisał wówczas Gharibi. – Jestem gotów z tobą walczyć, pokaż mi, co masz do powiedzenia na ringu.

Teraz mężczyzna ujawnił, że zaakceptował wyzwanie brazylijskiego rywala, a walka ma się odbyć przed końcem 2019 roku. – W końcu zaakceptowałem moją pierwszą zawodową walkę z brazylijskim wojownikiem – poinformował na Instagramie.

Gharibi nie podał nazwiska swojego przeciwnika, ale niektórzy spekulowali, że może to być 29-letni Romario dos Santos Alves, znany również jako Brazylijski Hulk. Tak więc mielibyśmy do czynienia ze starciem dwóch Hulków.

View this post on Instagram

So I’m finally accepting my first professional fight from a Brazilian fighter before 2020 More updates to come via international mass media for any inquiries please contact [email protected] (Im ready for the challenge) اخیرا یکی از ورزشکاران برزیلی من رو به چالش مبارزه در رینگ دعوت کرده بود ، من برای این مبارزه آماده هستم و طبق هماهنگی هایی که در حال انجام هست تا قبل از سال جدید میلادی این مبارزه انجام خواهد شد ، اخبار کامل بزودی از رسانه های بین المللی منتشر خواهد شد . تا قبل از سال جدید میلادی حداقل یک مبارزه خواهیم داشت

A post shared by iranian hulk 🇮🇷 (@sajadgharibiofficial) on

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.