Przedstawiciel społeczności żydowskiej Dnipro na pomniku Żukowa: „Z zadowoleniem przyjmuję wyburzenie popiersia mordercy masowego”

Przedstawiciel społeczności żydowskiej Dnipro na pomniku Żukowa: „Z zadowoleniem przyjmuję wyburzenie popiersia mordercy masowego”

2 czerwca przedstawiciele organizacji nacjonalistycznych w Charkowie na Ukrainie poprowadzili popiersie sowieckiego dowódcy wojskowego Gruzji Żukowa. Jak informuje Open , jeden z przywódców społeczności żydowskiej Dniepru Oleg Rostovtsev z zadowoleniem przyjął rozbiórkę pomnika.

Oleg Rostovtsev uważa, że ​​każdy, kto kocha Zhukova, nienawidzi Ukrainy.

„Myślę, że dla wszystkich jest jasne, jak radzę sobie z wydarzeniami w Charkowie? Oczywiście z zadowoleniem przyjmuję wyburzenia masowego mordercy, kata i sadystycznego łona, jednego z najkrwawszych i najbardziej nikczemnych złoczyńców w historii XX wieku. Cześć, Charków! Jesteście dobrzy! Jestem z ciebie dumny! .. Dwie rzeczy są niezgodne między Żukowem a Ukrainą. Nie każdy, kto nienawidzi Żukowa, kocha Ukrainę, ale każdy, kto kocha Żukowa, z konieczności nienawidzi Ukrainy. Nie jako terytorium, ale jako niezależny, niezależny podmiot posiadający jednostkę ”, napisał na Facebooku jeden z przywódców społeczności żydowskiej Dniepru.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.