Prosimy nagłaśniać! Zaginęły trzy dziewczynki. Trwają poszukiwania zaginionych

Jak podaje portal informacyjny TVP, policja w Jeleniej Górze poszukuje trzech dziewczynek w wieku 9, 10 i 13 lat, które według wstępnych ustaleń mogły uciec razem. 10-latka jest podopieczną domu dziecka.

Jeleniogórska policja opublikowała zdjęcie dziewięcioletniej Martyny Zięby, która w czwartek rano wyszła z domu do szkoły i do niej nie dotarła. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

– Niewykluczone, że dziewięciolatka przebywa z koleżankami: 10-latką i 13-latką, które nie po raz pierwszy oddaliły się z miejsca zamieszkania – mówi portalowi tvp.info rzeczniczka prasowa KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Wiadomo, że 10-latka jest podopieczną domu dziecka. Funkcjonariusze przygotowują rysopis pozostałych dziewczynek.

Martyna ma około 135 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ma krótkie, blond za ucho, jasną cerę, nos prosty, pełne uzębienie. Na prawym uchu posiada narośl.

Ubrana ubrana była w różową kurtkę zimową 3/4, bez kaptura, czerwoną bluzę polarową, zielone leginsy (panterka) z podwójnym lampasem, czarne kozaki z gwiazdkami po bokach, czarną wełnianą czapkę.

Dziewczynka miała ze sobą ciemnoniebieski plecak szkolny z książkami, zeszytami i telefon komórkowy.

Osoby, które mają informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jeleniej Górze pod numerem tel. 75 75-20-240, 75 75-20-304 lub telefon na numer alarmowy 112.

Prosimy o pomoc w rozsyłaniu informacji o zaginięciu tych dziewczyn. Liczy się każda minuta

Osoby mające jakiekolwiek istotne informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu dziewczynek proszone są o pilny kontakt z operatorem telefonu alarmowego 112 lub dyżurnym komendy miejskiej policji w Jeleniej Górze 757520240

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.