POLSKA: Grupa pięciu obcokrajowców o ciemnej karnacji zaatakowała maczetą Polaków

Portal „Życie Częstochowy” informuje o wydarzeniu, które miało miejsce ostatniej nocy. Otóż wczesnym rankiem w sobotę, przed godz. 3 rano 25-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego wraz z dwoma przyjaciółmi, w okolicach liceum im. Henryka Sienkiewicza przy Alei Najświętszej Maryi Panny został zaatakowany przez grupę pięciu cudzoziemców.

– Sprawcy pobili 25-letnego mieszkańca powiatu częstochowskiego przy użyciu niebezpiecznego narzedzia – powiedziała portalowi aspirant Maria Kaczyńska z lokalnej komendy policji. – Według pokrzywdzonego oraz świadków było to narzędzie, które przypominało maczetę. W wyniku tego zdarzenia 25-latek doznał obrażeń w postaci rany ciętej, tłuczonej w okolicy potylicznej głowy oraz obrażeń twarzoczaszki. Byli to mężczyźni o ciemnej karnacji, prawdopodobnie obcokrajowcy. Na razie trudno jednak powiedzieć, czy osoby te były narodowości romskiej, tureckiej czy arabskiej.

Napadnięty szczęśliwie nie odniósł ran zagrażających życiu i opuścił już szpital. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Udostępnij 📢

Warto przeczytać