wt. Lip 23rd, 2019

Nie mamy nic przeciwko aby zapraszać cudzoziemców lub osoby o odmiennej płci, kolorze skóry, wyznania religijnego ani żadnych innych podobnych.

Na zaproszenie zasługuje każdy ale mimo wszystko bezpieczeństwo jest najważniejsze i należy stawiać je na pierwszym miejscu. Nie wiem czy organizatorzy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i czy przy takim kapitale ponieśli by jakiekolwiek konsekwencje gdyby doszło do tragedii.

Jeżeli imprezowicze bez problemu wnoszą niedozwolone substancje psychoaktywne i inne tego typu rzezy to jaki problem miałby ewentualny terrorysta z przeszmuglowaniem czegoś o wiele bardzie niebezpiecznego. Co roku bawi się tam prawie milion ludzi! Miewam wrażenie, że wyżej wymieniony osobnik lubi takie okoliczności. Kobiety w stanie upojenia są łatwym celem dla zboczeńców w śród Polaków a co tu mówić o obcych.

Jeżeli jesteś fanem Woodstock i wybierasz się na tę imprezę w tym roku zastanów się czy aby nie warto zaopatrzyć się w dodatkowe środki bezpieczeństwa, chodź by w wiedzę jak zachować się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia utraty życia lub zdrowia. Osoby potrafiące udzielić pierwszej pomocy są bezcenni na takich imprezach. W ostatnim czasie służby zajmujące się bezpieczeństwem na imprezach zawodzą. Pierwszym lepszym przykładem jest przykra sytuacja jaka zaistniała w Gdańsku podczas finału WOŚP.

W żadnym wypadku nie zniechęcamy do uczestniczenia w tej imprezie. Wręcz zachęcamy gdyż są to niezapomniane chwile, przesympatyczni ludzie i świetna zabawa.

W trosce o bezpieczeństwo znajomych pokaż im ten artykuł jeżeli są w śród nich Woodstock-owicze.

x