Oszukiwał „na policjanta”, teraz jest poszukiwany

Funkcjonariusze z mokotowskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie ws. kradzieży poprzez oszustwo „na policjanta”. Do zdarzenia doszło w 22 października 2019 roku w przy ulicy Orzyckiej w Warszawie.

Policjanci zdołali ustalić, że odbierającym pieniądze od poszkodowanego był mężczyzna, mający około 25 lat o szczupłej sylwetce, mający około 180 cm, włosy blond. W dniu przestępstwa ubrany był w jasną bluzę, jeansowe spodnie oraz czarne buty na białej podeszwie. Mężczyzna był przepasany przez ramię ciemną torebką typu nerka. Jego wizerunek został uchwycony przez monitoring w pobliżu miejsca popełnionego przestępstwa.

Osoby, które są w posiadaniu informacji na temat podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału dochodzeniowo – śledczego w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na Mokotowie. Wiadomość można także przekazać, dzwoniąc na numery: 22 603 92 50 bądź 22 60 311 55, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Prosimy o upublicznienie wizerunku podejrzanego.

Fot. mokotow.policja.waw.pl