Magda Gessler ogoli się na łyso? Popek rzucił restauratorce wyzwanie!

      Możliwość komentowania Magda Gessler ogoli się na łyso? Popek rzucił restauratorce wyzwanie! została wyłączona

Dobra, mało kto jest w stanie w to uwierzyć, ale trzeba brać taką ewentualność pod uwagę. Niewykluczone, że Magda Gessler ogoli się na łyso. Wszystko przez Popka, który rzucił restauratorce nietypowe wyzwanie. Skąd wziął mu się taki pomysł i o co dokładnie w nim chodzi?

Magda Gessler jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd w Polsce. Jej znakiem rozpoznawczym jest burza rosnących z dnia na dzień loków. Niektórzy twierdzą, że włosy restauratorki są na tyle cenne, że ta je ubezpieczyła. Naszym zdaniem to jednak mało prawdopodobne 😉 Ale skąd takie zainteresowanie włosami Magdy Gessler? Chodzi o najnowsze wyzwanie, które rzucił jej Popek. Jest ono naprawdę hardcore’owe, więc szczerze mówiąc nie sądzimy, że Magda Gessler się na nie zgodzi, ale ok. Warto napisać w ramach ciekawostki, o co chodzi kontrowersyjnemu celebrycie.

Na profilu Popka na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym mówi on bardzo dziwne rzeczy.

Pamiętacie, że kiedyś Britney Spears obcięła się na łyso? Strasznie płakała. Nominowała mnie do tego challenge’u, że ja mam sobie ogolić głowę na łyso. Zrobię to, ale ja nominuję Magdę Gessler

powiedział Popek po czym zaczął golić włosy:

Z tego co pamiętamy, Britney Spears zgoliła się na łyso podczas załamania nerwowego, które przechodziła ponad 10 lat temu. Nie wiadomo skąd Popek wziął nagle pomysł o jakimś „czelendżu”. Jedno jest pewne. Magda Gessler jest zbyt rozsądna i zbyt poważnie traktuje swoje życie zawodowe, by dla chwili większego rozgłosu podjęła tak nieodpowiedzialną decyzję. Taką przynajmniej mamy nadzieję!