„Lepper zginął, bo miał obszerną wiedzę na temat gazowego przekrętu Tuska i Pawlaka!” – W. Sumliński

Po ostatnich aresztowaniach i zapowiedziach kolejnych, w PO zrobiło się gorąco. Kopacz niemal płacze na konferencji prasowej, a Schetyna jest tak zdenerwowany i bezradny, bo nie wie jak ma z tym wszystkim walczyć. W końcu w przeciągu kilku dni dwóch bardzo ważnych polityków tej partii stawia czoło poważnym zarzutom.

To wszystko nie uchodzi uwadze Donalda Tuska, który ponoć rozpowiada w Brukseli, że już niedługo również może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Pytani publicyści o tę właśnie sprawę dywagują i raczej dochodzą do wniosku, że najwyżej może on stanąć przed Trybunałem Stanu. A jak jest naprawdę? Czy były premier ma się czego obawiać? Wojciech Sumliński mówi wprost, że tak i wskazuje śmierć A. Leppera i jego wiedzę na temat uwikłania Donalda w przekręt gazowy.

Przypominam, że kupowany surowiec jest najdroższym w całej Europie, a Tusk i Pawlak odgrywali w tym procederze główne role. Posłuchajcie słów człowieka, którego książka o naszym „Królu Europy” ukarze się na rynku już pod koniec tego roku.

Czytaj także:

▹ Wiadomo kto zabił Andrzeja Leppera. Materiał mrożący krew w żyłach.

 Ocknął się w drodze do kostnicy.

 Po dopalaczach wywalili kumpla przez okno w kartonie z napisem APOLLO 13

Udostępnij 📢

Warto przeczytać

34 More posts in Nie przegap category
Recommended for you
Samochód w którym nie obowiązuje Prawo Jazdy

Przedstawiamy wam jedyny samochód na który nie obowiązuję prawo jazdy, ten oto MicroCar posiada silnik...