pon. Lip 22nd, 2019

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych i szanowanych jasnowidzów w naszym kraju. Jego przepowiednie bardzo często się sprawdzają, lecz w tym wypadku lepiej by było, gdyby się mylił. Właśnie przepowiedział wojnę w Polsce. 

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem wyjątkowo znanym i cenionym w Polsce. O pomoc proszą go zarówno osoby prywatne, jak i organy ścigania. Mężczyzna pomaga odnajdywać zaginione osoby, przewiduje tragiczne wydarzenia oraz udziela się w mediach komentując sprawy bieżące. Tym razem lepiej by było dla naszego kraju, gdyby wyjątkowo racji nie miał. Przepowiedział, że w Polsce dojdzie do wojny!

Wyjątkowe zdolności jasnowidzenia

Krzysztof Jackowski swoje niezwykłe zdolności zauważył już wiele lat temu. Na swoim koncie ma dziesiątki rozwiązanych spraw, a trafność wizji na swojej stronie internetowej szacuje na 80%. Na początku każdego roku mężczyzna przygotowuje całą listę wizji na kolejny rok, w skład których wchodzą wydarzenia polityczne, klęski meteorologiczne oraz wydarzenia z kraju i zza granicy. Mężczyzna specjalizuje się w wizjach dotyczących wydarzeń kryminalnych – współpracuje z Komendą Główną Policji oraz bywa angażowany przez prokuraturę jako specjalista

Krzysztof Jackowski przewiduje wojnę w Polsce?

Ostatnia przepowiednia jasnowidza mogłaby jednak się nie sprawdzić – mężczyzna przepowiedział wojnę w naszym kraju. Nie ma być to ekspansja obcych wojsk na nasz teren, a… wojna domowa. Przepowiada on protesty, które pojawią się w całym kraju, choć na początku wyglądać będą niepozornie.

x