Horoskop na 2019 rok

Horoskop 2019 – ogólna prognoza

W tym roku powinniśmy skupić się przede wszystkim na relacjach międzyludzkich. Teraz liczą się dialog oraz współpraca – na nich możemy bez obaw opierać wszystkie nasze działania. Nie musimy obawiać się konfliktów zbrojnych (nawet III wojna światowa nam nie grozi), jeśli wysilimy się na tyle, by otwarcie ze sobą rozmawiać.

Ogólnie rzecz ujmując, rok 2019 będzie czasem wzrostu i obfitości w większości dziedzin ludzkiego życia. W taki czy inny sposób mamy szansę na osiągnięcie postępów – niektórzy dostrzegą wzrost swoich dochodów, podczas gdy inni mogą być pobłogosławieni dobrym zdrowiem. Wielu z nas będzie miało też powodzenie w miłości.

Wszystko jednak ostatecznie zależy od naszego postępowania oraz intencji. Jeśli podświadomie pragniemy złych rzeczy, z pewnością ich doświadczymy. Jeśli jednak nasze serca i myśli będą czyste – mamy ogromną szansę zmienić świat na lepsze.


Horoskop 2019 – znaki zodiaku

Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się, jaki potencjał niesie ze sobą rok 2019. Horoskop nie zdradzi wszystkiego, ale ujawni ogólne tendencje, na które warto zwrócić uwagę. W ten sposób każdy – również ty – może skuteczniej nawigować na ścieżce swojego losu. Nie daj się zaskoczyć.

♈ Baran

Ten rok prawdopodobnie będzie dla Barana nie lada zagadką. Istnieje spora szansa na odniesienie sukcesu, ale równie dobrze wiele spraw może się kompletnie posypać. Najważniejsze jednak, że wszystko zależy od samego Barana – od tego, jak się dopasuje do ogólnej sytuacji.

♉ Byk

Ten rok przyniesie zarówno sukcesy, jak i porażki. Przez pierwsze sześć miesięcy Byk będzie miał o wiele więcej możliwości rozwoju niż w drugim półroczu. Istnieje szansa na zwiększenie dochodów oraz wzrost poziomu oszczędności. Niestety, wzrosną również wydatki – szczególnie jeśli pojawi się szansa na zainwestowanie w nieruchomości.

♊ Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta mogą w tym roku śmiało podejmować nowe wyzwania. Ich pewność siebie i entuzjazm staną się prostą drogą do niejednego sukcesu. Istnieją przesłanki świadczące o możliwości zdobycia nieruchomości. Warto więc uważać na wszelkie okazje związane z tą branżą.

♋ Rak

W tym roku szczęście zodiakalnego Raka będzie kapryśne. Sytuacja będzie się dynamicznie zmieniać, przez co niektóre momenty okażą się bardzo trudne. Podróże, kwestie prawne i biznesowe, interakcje międzyludzkie, a nawet kontakty zagraniczne – wszystko to znajdzie się pod wpływem tegorocznych wydarzeń

♌ Lew

To dla Lwa bardzo ważny rok. Przede wszystkim dlatego, że musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Pewne okoliczności sprawią, że Lew będzie chciał opuścić wcześniej obraną ścieżkę. Jego ambicje nie wystarczą do utrzymania wysokiego poczucia własnej wartości, toteż będzie próbował się zaszyć gdzieś na uboczu. Jednak nie powinien tego robić!

♍ Panna

To będzie przełomowy rok dla Panny. Z jednej strony czeka ją rozwój relacji z najbliższymi osobami, a z drugiej – większa interakcja z otoczeniem. Życie wewnętrzne będzie przenikało się z zewnętrznym. Obie sfery powinny być więc dobrze zrównoważone, by nie powodować żadnych niepotrzebnych napięć.

♎ Waga

Już w pierwszych tygodniach roku Waga odczuje znaczne przyspieszenie. Praca, rodzina, edukacja, podróże oraz nowe pomysły – to wszystko zacznie się rozwijać w szaleńczym tempie. Zodiakalnej Wadze uda się zrealizować kilka marzeń, ale musi nauczyć się trzymać język na wodzy. Zdradzanie tajemnic może okazać się bowiem największą przeszkodą w osiąganiu sukcesów.

♏ Skorpion

Emocjonalne potrzeby Skorpiona będą w tym roku na pierwszym miejscu. Jeśli nie zostaną zaspokojone, można śmiało uznać te dwanaście miesięcy za czas stracony. Skorpion będzie się więc starał sprostać własnym oczekiwaniom. Czy mu się uda? Czytaj dalej.

♐ Strzelec

Przez cały rok Strzelec będzie się rozwijał. Fortuna mu sprzyja. Choć czasami zdarzą się gorsze dni, ogólna tendencja jest wzrostowa. Pojawią się nowe możliwości zawodowe, a i w życiu osobistym nie zabraknie satysfakcjonujących sukcesów.

♑ Koziorożec

Ten rok okaże się przełomowy dla Koziorożca. Nareszcie uda się zrealizować największe marzenia – a przynajmniej część z nich. Pojawi się wiele nowych pomysłów związanych z karierą zawodową, ale i pieniędzmi. Bardzo ważne są teraz kontakty z innymi ludźmi oraz umiejętność komunikacji.

♒ Wodnik

To może być obiecujący rok pełen nadziei na przyszłość oraz czas wielu spotkań z przyjaciółmi. Wodnik może liczyć na sporo świeżych pomysłów, które pomogą mu wypłynąć na szerokie wody mądrości i pasji. Jeżeli Wodnik do tej pory czuł, że nie kroczy właściwą ścieżką, w tym roku nareszcie uda mu się dokonać koniecznych zmian. Zacznie robić to, do czego został przeznaczony.

♓ Ryby

To będzie dość wyboisty rok dla Ryb. Z jednej strony, zbliżają się sukcesy, ale z drugiej – czeka Ryby dużo ciężkiej pracy. Choć mogą one liczyć na realizację części marzeń, nie uda się to bez wysiłku. Pewne obowiązki wymuszą na Rybach zaangażowanie na poziomie, do którego nie są przyzwyczajone.