GTA 6: wszystkie plotki w jednym miejscu

GTA 6: wszystkie plotki w jednym miejscu

Rockstar sprzedał prawie 110 milionów egzemplarzy GTA 5, co sprawia, że ​​kontynuacja jest dość prawdopodobna. Red Dead Redemption 2 został wydany na konsolach pod koniec 2018 roku (nadal mamy nadzieję, że pojawi się na PC). Biorąc pod uwagę, że ostatnie hity Rockstar utrzymują się przez cztery do pięciu lat, oznacza to, że data wydania GTA 6 to 2022/2023, pod warunkiem, że GTA 6 to kolejny projekt, a nie Bully 2 lub Rockstar Table Tennis 2.

Istnieje więc szansa, że ​​Rockstar opracuje kolejną wielką grę dla potężnych technologii przyszłości. W tej chwili jest bardzo mało szczegółów, ale twórcy Rockstar mówili okrężnie o serii GTA – może uda nam się znaleźć jakieś wskazówki.

Wydaje się, że gra zdecydowanie istnieje w takiej czy innej formie. Ostatnio GTA 6 znalazła się na liście dzieł artysty z Indii. Rockstar nabył kolejne duże studio w Indiach z powodu walki z Starbreeze, co sugeruje, że Rockstar pracuje nad stworzeniem zasobów artystycznych do następnej wielkiej gry. Jednak pozornie oficjalne ogłoszenie gry, że GTA 6 powinno zostać wydane w 2019 r., Okazało się fałszywe.

„Nie wiemy, co będzie GTA 6, ale mamy kilka pomysłów. Mamy około 45 pomysłów, które chcemy zrealizować. Wybieramy te właściwe. Najpierw przychodzi pomysł. W którym mieście będzie gra – to pierwsze pytanie. To definiuje misje; w Los Angeles, Nowym Jorku lub Miami. Mapa i historia są opracowywane razem, a historia jest głównym nurtem działania. ”

A propos, o starych miastach GTA. Kilka lat temu w profilu dewelopera Rockstar pojawiła się scena z Liberty City, która najwyraźniej była wzorowana na silniku GTA 5. Mogła to być próba techniczna lub scena z pojedynczego użytkownika DLC, ale kiedyś Rockstar mówił o scaleniu wszystkiego ich miasta w jednej mega-grze. Brzmi absurdalnie ambitnie, ale Rockstar może mieć na to środki.

Alternatywnie, w 2013 roku Dan Hauser zasugerował, że Londyn jest nadal interesujący jako ustawienie, nawet jeśli nie stanie się częścią serii Grand Theft Auto. Przemawiając do Guardiana, Hauser powiedział: „Moje intuicyjne uczucie, GTA London było fajne. Dziś myślę, że chcielibyśmy wydać grę na mapie Londynu. Myślę, że jest wiele wspaniałych historii, które możemy opowiedzieć o Wielkiej Brytanii, doskonałej mechanice gry. Po prostu nie uważam, że będzie to koniecznie GTA. „

W innym wywiadzie Houser powiedział, że nowy GTA może różnić się stylem i dostosowaniem do poprzednich odcinków, choć trudno sobie wyobrazić, że seria opuszcza Stany Zjednoczone.

Istnieje wiele fałszywych plotek wokół GTA 6. Wiedza odnosi się do wewnętrznego źródła, które podaje datę wydania GTA 6 2021-2022. Plotka głosi, że nowa gra będzie się rozprzestrzeniać między Vice City i Ameryką Południową. Krążą pogłoski o dzikim chrześcijańskim dniu w Londynie w latach 60. i podróżach w czasie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x