Dziecko bawi się z ojcem głową „niewiernego” człowieka, którego skazano na najwyższy wymiar kary. Taka kultura.

Dziecko bawi się z ojcem głową „niewiernego” człowieka, którego skazano na najwyższy wymiar kary. Taka kultura.

Obraz jest chłodny. Odzwierciedla okrucieństwa, do których doszło w walce z kurdyjskim oporem. Ojciec dziewczynki sprawia, że ​​bawi się tą częścią ciała, jakby była piłką nożną

Obraz jest chłodny. Odzwierciedla okrucieństwa, do których doszło w walce z kurdyjskim oporem.

Przerażające zdjęcie przedstawia ofiarę leżącą na podłodze, z odłączoną głową, podczas gdy ojciec dziewczynki sprawia, że ​​bawi się tą częścią ciała, jakby była piłką nożną.

To tylko jedno z wielu okrucieństw, które państwo islamskie popełniło – i nadal popełnia – przeciwko bojownikom oporu, a nawet przeciwko cywilom.

CZYTAJ RÓWNIEŻ Islamiści przecięli 5-letniego chłopca na pół

W sierpniu islamista pochodzenia australijskiego opublikował na Twitterze zdjęcie swojego syna trzymającego głowę opozycyjnego bojownika w syryjskim mieście Raqqa.

Na zdjęciu widać syna Khaleda Sharroufa, który użył swoich dwóch rąk do podniesienia głowy, którą jego ojciec dał mu jako trofeum wojny. Za nim znajduje się płot, ten sam, na którym wojownicy ISIS przybijają głowy ściętym głowom swoich wrogów, aby wszyscy mogli je zobaczyć.

Sharrouf jest jednym z najbardziej poszukiwanych terrorystów w Australii. To on zamieścił zdjęcie na Twitterze z tytułem „To jest mój syn!”.

Innym szokującym obrazem odzyskanym przez siły kurdyjskie jest obraz dziecka, które ma zostać ścięte w granicznym mieście Kobane. Obawiają się, że rodzina dziewczyny umarła, ponieważ są alewskimi muzułmanami.

Dziecko płacze o pomoc, podczas gdy dżihadysta trzyma głowę na ziemi i przyciska nóż do szyi. To wszystko, co widać, i jak niewiele wiadomo o losie, z jakim ta mała dziewczynka mogła się spotkać.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x