DanielMagical będzie miał amputowaną nogę?

Poważna kontuzja Daniela prawdopodobnie nie pozwoli mu uczestniczyć na kolejnej gali FAME MMA.

Podczas jego starcia z Rafonixem złamał nogę w piszczelu. Chodzą pogłoski o komplikacjach podczas operacyjnego zabiegu złożenia nogi i grozi mu amputacja.

Jak widzimy na zdjęciu. Noga strimera czarnieje co niepokoi jego fanów jak i samego Daniela. Lekarze przyznają, że jego noga jest w fatalnym stanie i powinien leżeć 2 tygodnie nie narażając na przemieszczenie się kości.

Wstawiono mu szynę która ma pomóc w prawidłowym zrośnięciu się kości piszczelowej. Lekarze uprzedzili Daniela, że w przypadku gdy noga nie zrośnie się prawidłowo będzie trzeba ją złamać i złożyć ponownie aby nie miał problemów z chodzeniem.

Kruche kości Daniela są spowodowane nieodpowiednią dietą i imprezowym stylem życia, przez który wypłukał z siebie wapń, magnez i wiele innych witamin. Prawidłowa rozgrzewka również mogła zapobiec takiej sytuacji. Daniel nie zrobił odpowiedniej rozgrzewki by szybko nie zmęczyć się podczas konfrontacji. Takie myślenie jest nieprawidłowe i każdy sportowiec wie jak ważna jest rozgrzewka w sporcie.

Mimo wszystko dziękujemy Danielowi za występ i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Dla nas zawsze będzie on ojcem gali FAME MME i ma olbrzymi udział w jej powstaniu

Udostępnij 📢

Warto przeczytać

9 More posts in Celebryci category
Recommended for you
Amerykanka pije ludzką krew. Nawet do 2 litrów miesięcznie.