Noworodek jak gdyby nigdy nic leżał na ulicy z nożem w plecach.

      Możliwość komentowania Noworodek jak gdyby nigdy nic leżał na ulicy z nożem w plecach. została wyłączona

31-letni trener fitnessu Diego Sebastian Penayo pomimo deszczowej pogody nie zrezygnował ze spaceru i dokonał strasznego odkrycia. Zdarzenie to miało miejsce w Posadas w Argentynie. Pomiędzy mostami alei Chacabuco i Blas Parera zauważył czarny worek. Z początku myślał, że leży w nim lalka, jednak się mylił.

Gdy 31-latek zajrzał do środka był w szoku. W worku znajdowało się niemowlę, które ledwo oddychało, a jego maleńkie ciałko było zakrwawione. Potem diego zauważył, że z klatki piersiowej dziecka wystaje zardzewiały nóż. Mężczyzna natychmiast wezwał pogotowie i policję, modląc się by zdążyli na czas i uratowali życie bezbronnego dziecka.

Maleństwo trafiło do szpitala w stanie krytycznym. Miało rany cięte na całym ciele, a nóż wbity był w okolice płuca.

Dziewczynka, której dano na imię Milagros w tej placówce, do której trafia przyszła na świat 2 dni temu. Na szczęście stan dziewczynki po kilku dniach znacznie się poprawił, dlatego pracownicy socjalni zaczęli szukać dla niej nowego domu.

Dzięki pomocy szpitala dotarto do matki, która zarejestrowała się w szpitalu używając dokumentów koleżanki. 28-letnia Rita C. trafiła do więzienia pod zarzutem próby zabójstwa.