Dziki kangur podbiega do kobiety, a to co robi jest niewiarygodne! Trzeba to zobaczyć.

      Możliwość komentowania Dziki kangur podbiega do kobiety, a to co robi jest niewiarygodne! Trzeba to zobaczyć. została wyłączona

W rezerwacie dla dzikich kangurów w Alice Springs w Północnej Australii mieszka prawdopodobnie najbardziej kochany i przytulaśny kangur na świecie – Abigail.

Abigail miała zaledwie 5 miesięcy kiedy osieroconą i pokaleczoną uratowała ją organizacja obrony praw zwierząt i zabrała do słynnego Sanktuarium Kangurów. Pod ich opieką Abby szybko wyzdrowiała. Aktualnie Abigail jest już dumną 10 letnią kobietą i nieoficjalną królową rezerwatu, gdzie mieszka i ma do dyspozycji 760 metrów kwadratowych wybiegu. Jednak nigdy nie zapomniała kto ją uratował…

Każdego dnia, kiedy jej wybawcy robią rundę po rezerwacie, Abigail podskakuje do nich radośnie i mocno się przytula. Obejmuje swoich ludzi przednimi łapkami i wyraźnie widać, że miłość ta jest odwzajemniona.

Ze względu na rozwój gospodarczy i zajmowanie coraz większej powierzchni terenu przez hodowle bydła kangury są wypierane ze swojego terytorium. Na szczęście wspaniali ludzie, jak Ci z Alice Springs, którym zależy na dobru dzikiej zwierzyny zapewniają kangurom, takim jak Abigail, bezpieczne miejsce do życia.

W tym filmie widać szczęście i miłość, którą Abigail darzy swoich wybawców.

Kiedy to obejrzysz będziesz chciał się spakować i przeprowadzić do Australii. Nic dziwnego, że wolontariusze z Alice Springs tak kochają swoją pracę!

https://www.facebook.com/watch/?v=1138701336198583&extid=iPjs8KqjeX3VQAMJ